Apie TVG

TVG yra viena pirmaujančių debesies paslaugų teikėjų ir programinės įrangos platintojų regione. Baltijos šalyse įmonė veikia daugiau nei 20 metų ir nuolat siekia gerinti paslaugų, produktų asortimento ir siūlomų žinių kokybę.
 
TVG yra oficiali „Microsoft“, „Adobe“, „Corel“, „Altaro“, „TeamViewer“, „ManageEngine“ ir kitų didžiųjų pasaulinių programinės įrangos paslaugų ir sprendimų teikėjų platintoja, nuolat plečianti savo produktų ir paslaugų asortimentą.
 
Mūsų siūlomi debesies produktai ir technologijų paslaugos didina daugelio Baltijos šalyse ir už jų ribų veikiančių klientų verslo efektyvumą ir pelningumą. Teikiame įvairius pasiūlymus tiek smulkiajam verslui, tiek didelėms įmonėms ir valstybinėms institucijoms.
 
Per pastaruosius du dešimtmečius TVG užmezgė patikimą ilgalaikę partnerystę su daugiau nei 1 000 pirmaujančių Baltijos šalių įmonių, dirbančių su IT infrastruktūros projektais, platinančių ir prižiūrinčių aparatinę ir programinę įrangą bei telekomunikacijas. Mūsų klientų poreikiai yra įvairūs – skiriasi projektų dydis, sudėtingumo lygis ir galutinio vartotojo tipas, bet juos sieja vienas dalykas: noras turėti patikimą partnerį, garsėjantį savo kompetencija, kuri padeda siekti verslo tikslų.
 
Tapę TVG partneriu, gausite neįkainojamą techninę ir praktinę pagalbą, todėl visas procesas – nuo pradžios iki pabaigos – bus lengvesnis. Siūlydami novatoriškus sprendimus mes padedame savo klientams augti.
 
Dirbdami TVG mes suprantame savo, kaip patikimo patarėjo, vaidmenį ir į jį žiūrime labai rimtai. Esame pasiryžę kiekvieną kartą viską atlikti tinkamai. Šis įsipareigojimas taikomas ir mūsų teikiamiems produktams bei paslaugoms, ir pas mus dirbantiems žmonėms. Talentų, tinkamo jų mokymo ir įsipareigojimo siekti geriausių rezultatų derinys iškelia TVG prekės ženklą virš kitų.

The future isn't just cloud it's multi cloud