News
07/01/2022

TVG joins Pax8

TVG joins Pax8. Frequently asked questions
Read More
17/11/2020

Microsoft Teams nuolaidos skambinimui ir susitikimams

Norime pranešti apie naujus Microsoft Teams pasiūlymus. Organizacijos visame pasaulyje prisitaikė prie nuotolinio ir hibridinio darbo, pritaikė naujus bendradarbiavimo metodus ir pertvarkė komunikacijos sistemas, kad išliktų ryšys ir produktyvumas. Siekdami padėti klientams kuo geriau išnaudoti tai, ką Microsoft Teams gali pasiūlyti susitikimuose ir skambindami, mes paskelbėme naujus pasiūlymus, kurie sutaupys nemažai išlaidų.
Read More
01/07/2019

Visual Studio mėnesinė prenumerata

Informuojame, kad per Microsoft CSP licencijavimo kanalą yra galimybė įsigyti Visual Studio prenumeratas mokant kas mėnesį. Kainos: Visual Studio Professional - 37,50 Eur be PVM/mėn. Visual Studio Enterprise - 210,82 Eur be PVM/mėn.
Read More
21/11/2018

TVG Webinar'as: Duomenų apsauga su Microsoft 365 Business

Saugumas, produktyvumas, mobilumas ir paprastumas – dalykai kuriuos norėtų realizuoti kiekviena organizacija, bet daugeliu atveju visų pirma pagalvojame apie sunkumus kuriuos teks patirti įgyvendinant šiuos dalykus. Šiandien, jau įsigaliojus BDAR (GDPR), asmeninių duomenų apsauga verčia mus permastyti kaip mes turėtume pakeisti savo darbinius įpročius. Microsoft turi puikų pasiūlymą šiam poreikiui realizuoti – Microsoft 365 Business.
Read More
23/07/2018

TVG siūlo dalyvauti “Corel DRAW Graphics Suite” pinigų atgavimo kampanijoje.

Kampanijos metu pirkite CorelDRAW Graphics Suite ir atgaukite 100 Eur už pilną versiją arba 50 Eur už Upgrade versiją.
Read More